Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Mtm fund Balen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Guy Tops
Poeierstraat 25
2490 Balen
Belgjika


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shtresa + forma
Shtresa + forma Gomaco Commander 3

Concrete paver + slipform paver Brand: Gomaco Type: Commander 3 4 track Repainted Year: 2007 Engine: Caterpillar 168kw/ 228pk Hours: +-9500 ...

Dërgo kërkesë te Mtm:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shtresa + forma Gomaco Commander 3

Concrete paver + slipform paver Brand: Gomaco Type: Commander 3 4 track Repainted Year: 2007 Engine: Caterpillar 168kw/ 228pk Hours: +-9500 Pou92 CE certified Paving up to 6m 4x ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej