Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ERPROJEKT SP. Z O.O. fund Zielona Góra:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Krzysztof Goliczewski
Nowy Kisielin - A. Wysockiego 4
66-002 Zielona Góra
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Tavolinë për parafabrikim të shtëpive prej druri
Tavolinë për parafabrikim të shtëpive prej druri ERPROJEKT V2.1

ASSEMBLY PLATFORM / PRODUCTION TABLE / ASSEMBLY TABLE - for prefabrication of elements in a wooden structure - Working field dimensions: 79 ...

Dërgo kërkesë te ERPROJEKT SP. Z O.O.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Tavolinë për parafabrikim të shtëpive prej druri ERPROJEKT V2.1

ASSEMBLY PLATFORM / PRODUCTION TABLE / ASSEMBLY TABLE - for prefabrication of elements in a wooden structure - Working field dimensions: 7900mm x 3130mm Bypatuondg - Permissible l......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej