Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
TESATURI TRANSILVANENE SRL fund IGHISU NOU:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Pop Cosmin
SCOLII, 53
551001 IGHISU NOU
Rumania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Diçka Mythos Air Jet
Diçka Mythos Air Jet SOMET Mythos Air Jet

I sell two Somet Mythos Air Jet 2001. Both are in very good condition but one is in pieces and one is fully complete. B3usc8jto ...

Diçka Mythos Air Jet
Diçka Mythos Air Jet SOMET Mythos Air Jet

I sell two Somet Mythos Air Jet 2001. Both are in very good condition but one is in pieces and one is fully complete. Vusd2u ...

Dërgo kërkesë te TESATURI TRANSILVANENE SRL:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Diçka Mythos Air Jet SOMET Mythos Air Jet

I sell two Somet Mythos Air Jet 2001. Both are in very good condition but one is in pieces and one is fully complete. B3usc8jto......


Diçka Mythos Air Jet SOMET Mythos Air Jet

I sell two Somet Mythos Air Jet 2001. Both are in very good condition but one is in pieces and one is fully complete. Vusd2u......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej