Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Datgen Roasters Mak. San. Tic. Ltd. Sti.

Datgen Roasters Mak. San. Tic. Ltd. Sti. fund Torbalı:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Ersin Emre
Kazim Karabekir, Mah. Bekir Saydam Cad., 54/3D
35860 Torbalı
Turqia
Izmir


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
KAFE ROASTER
KAFE ROASTER Dätgen Roasters Ltd. Dätgen DW15 Coffee Roaster

The Dätgen DW15 all-in-one has a production capacity of 500 g to 15 kg. Dätgen DW15 is most suitable to roast and cool middle to large quant ...

Dërgo kërkesë te Datgen Roasters Mak. San. Tic. Ltd. Sti.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
KAFE ROASTER Dätgen Roasters Ltd. Dätgen DW15 Coffee Roaster

The Dätgen DW15 all-in-one has a production capacity of 500 g to 15 kg. Dätgen DW15 is most suitable to roast and cool middle to large quantities of coffee beans. By simultaneously......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej