Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
EFFET OÜ fund Viljandi:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Arno Jürisson
Rehe 62
71015 Viljandi
Estonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Roboti industrial me gjashtë boshte
Roboti industrial me gjashtë boshte ABB IRB 6600 225/2.55 IRC5 M2004

Slightly used ABB IRB 6600 industrial robot with 253 work hours, IRC5 M2004 controller. Manufacturing date 17/12/2004 Work hours 253h Range ...

Roboti industrial me pesë akse në rrugën e duhur
Roboti industrial me pesë akse në rrugën e duhur FANUC M-710iB 45T

New unused Fanuc M-710iB 45T five axis industrial robot on linear track. • Year: 2006 • Work hours 0h • Range 1706mm • Lifting capacity 4 ...

Dërgo kërkesë te EFFET OÜ:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Roboti industrial me gjashtë boshte ABB IRB 6600 225/2.55 IRC5 M2004

Slightly used ABB IRB 6600 industrial robot with 253 work hours, IRC5 M2004 controller. Manufacturing date 17/12/2004 Work hours 253h Range 2.55m Lifting capacity 225kg Number of ......


Roboti industrial me pesë akse në rrugën e duhur FANUC M-710iB 45T

New unused Fanuc M-710iB 45T five axis industrial robot on linear track. • Year: 2006 • Work hours 0h • Range 1706mm • Lifting capacity 45kg • No. axes 6tk • Linear track length......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej