Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Golden Manufacturers Pte Ltd fund Nasinu, Suva:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Russell Gibson
Kalabo Industrial Estate, 6 Boila Circle Road
00000 Nasinu, Suva
Fixhi


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
TCY 6PA - FG RSC 3 ngjyra Folder Gluer
TCY 6PA - FG RSC 3 ngjyra Folder Gluer TCY 6PA – FG

Name - TCY 6PA - FG Byo0w9wd2n Type - RSC 3 colors Folder Gluer Power/Voltage - 415 volts 3 phase 50hz Print - Top Standard measurement ...

Makinë RDC 2 ngjyra
Makinë RDC 2 ngjyra Staley RDC 2 colours machine

Name – Staley Byo2yciuk3 Type - RDC 2 colours machine Power/Voltage - 415 volts 3 phase 50hz Print - Bottom Standard measurements ref ...

Dërgo kërkesë te Golden Manufacturers Pte Ltd:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
TCY 6PA - FG RSC 3 ngjyra Folder Gluer TCY 6PA – FG

Name - TCY 6PA - FG Byo0w9wd2n Type - RSC 3 colors Folder Gluer Power/Voltage - 415 volts 3 phase 50hz Print - Top Standard measurements ref - Metric Number of Colours -......


Makinë RDC 2 ngjyra Staley RDC 2 colours machine

Name – Staley Byo2yciuk3 Type - RDC 2 colours machine Power/Voltage - 415 volts 3 phase 50hz Print - Bottom Standard measurements ref - Imperial Number of Colours - 2\ D......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej