Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Absolut Energi UG fund Flensburg:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr O. von der Wehl
Wittenberger Weg 21
24941 Flensburg
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Robot Kuka Seria 2000 + KR-C2
Robot Kuka Seria 2000 + KR-C2 KUKA KR150/210

Kuka robot series 2000, model KR150 / 210 with KR-C2 control from 2004 for stacking sacks on a pallet with a gripper (also an old gripper is ...

Shtyp briket UMP Technika + bunker
Shtyp briket UMP Technika + bunker UMP TECHNIKA BP500A + UB180

Hydraulic Briquette Press BP500A and UB180 Sawdust Bunker & Hopper meets all the requirements of the EU and also is certified as a “Green En ...

Dërgo kërkesë te Absolut Energi UG:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Robot Kuka Seria 2000 + KR-C2 KUKA KR150/210

Kuka robot series 2000, model KR150 / 210 with KR-C2 control from 2004 for stacking sacks on a pallet with a gripper (also an old gripper is included) and a switch cabinet and cont......


Shtyp briket UMP Technika + bunker UMP TECHNIKA BP500A + UB180

Hydraulic Briquette Press BP500A and UB180 Sawdust Bunker & Hopper meets all the requirements of the EU and also is certified as a “Green Energy” product. Dimensions: length 1800 ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej