Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
PM Dienstleistungen fund Großdeinbach:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Pascal Melein
Bruckertalstr.18
73527 Großdeinbach
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Elektro Shtypi JP203
Elektro Shtypi JP203 Janome JP203

Beautiful electromechanical servo press, efficiency up to 2KN, can be taught, with counter function, with program card, with integrated cont ...

Dërgo kërkesë te PM Dienstleistungen:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Elektro Shtypi JP203 Janome JP203

Beautiful electromechanical servo press, efficiency up to 2KN, can be taught, with counter function, with program card, with integrated control, very quiet, 230Volt cold device con......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej