Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Silikon-Technik Siltec GmbH+Co.KG fund Weiler-Simmerberg:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Andreas Embacher
Jakob-Lang-Str. 12
88171 Weiler-Simmerberg
Gjermani


Informacione të tjera ligjore

Silikon-Technik Siltec GmbH & Co. KG
Jakob-Lang-Straße 12
88171 Weiler-Simmerberg


Handelsregister: HRA 8531
Registergericht: Registergericht Kempten

Vertreten durch die persönlich haftende Gesellschafterin:
Silikon-Technik Siltec Verwaltungs GmbH
Sitz: Weiler im Allgäu

Geschäftsführer:
Sven Riehm

Handelsregister: HRB 9003
Registergericht: Amtsgericht Kempten

Umsatzsteuer
Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß §27 a Umsatzsteuergesetz:
DE 814 667 299

Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Arburg 270-90-500 D - pajisje LSR
Arburg 270-90-500 D - pajisje LSR Arburg 270-90-500 D

Injection molding machine for processing liquid silicones - LSR. Machine in working order. Operating hours Approx. 84000h Clamping unit can ...

Dërgo kërkesë te Silikon-Technik Siltec GmbH+Co.KG:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Arburg 270-90-500 D - pajisje LSR Arburg 270-90-500 D

Injection molding machine for processing liquid silicones - LSR. Machine in working order. Operating hours Approx. 84000h Clamping unit can be swivelled by 90 distance between colu......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej