Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ECO Finance Group s.r.o. fund Smržice:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Radim Pavliš
U hřiště 320
79817 Smržice
Republika Çeke


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë për shtyp të fishekëve
Makinë për shtyp të fishekëve Amandus Kahl 45-1000

Used, cca 10000 hours on it, looks like new, 1 pc matrize and 3 rolls included Pnyrr ...

Dërgo kërkesë te ECO Finance Group s.r.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë për shtyp të fishekëve Amandus Kahl 45-1000

Used, cca 10000 hours on it, looks like new, 1 pc matrize and 3 rolls included Pnyrr......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej