Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ZANASI SRL fund Sassuolo:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau CARLA MAIOLO
VIA MARCHE N° 10
41049 Sassuolo
Italia
italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
SISTEMI I SH MNIMIT HD
SISTEMI I SH MNIMIT HD ZANASI Z640

Z640PLUS e-JET system is an exclusive high definition coder, provided with a stand-alone console which can drive simultaneously up to two pr ...

Printer Jet termik me bojë
Printer Jet termik me bojë ZANASI Z1 Zanasi

Most used/recommended sector: food, paper converting, cosmetic/personal care, pharmaceutical, logistic (mailing), medical, textile Work envi ...

Printer me bojë të vazhdueshme Jet
Printer me bojë të vazhdueshme Jet ZANASI Z3000

Offer for 12/8 pieces PRINTING CHARACTERISTICS • Up to 3 lines of print • Character height from 0,8 to 12 mm (0,032” - 0,47”) • Line speed c ...

Dërgo kërkesë te ZANASI SRL:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
SISTEMI I SH MNIMIT HD ZANASI Z640

Z640PLUS e-JET system is an exclusive high definition coder, provided with a stand-alone console which can drive simultaneously up to two printheads, for the full customization of ......


Printer Jet termik me bojë ZANASI Z1 Zanasi

Most used/recommended sector: food, paper converting, cosmetic/personal care, pharmaceutical, logistic (mailing), medical, textile Work environment: no high humidity, no condensati......


Printer me bojë të vazhdueshme Jet ZANASI Z3000

Offer for 12/8 pieces PRINTING CHARACTERISTICS • Up to 3 lines of print • Character height from 0,8 to 12 mm (0,032” - 0,47”) • Line speed capability: up to 400 mt/min (1320 ft/min......


Sistemi C INK-JET ZANASI Z4700

PRINTING CHARACTERISTICS • Up to 4 lines of print • Characters height from 0,8 to 12 mm (0,032” – 0,47”) • Line speed capability: up to 400 mt/min (1320 ft/min) • Print rate: up ......


Boje termike ZANASI Z4

Most used/recommended sector: food, pharmaceutical, medical, cosmetic/personal care, textile, wood, paper converting, construction Work environment: no high humidity, no condensati......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej