Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
food value Wieringermeer bv fund Wieringerwerf:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Koen Koolen
Professor Granpré Molièrestraat 34
1771 AG Wieringerwerf
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Rrip ngritës Feltracon (lartësia 2700mm)
Rrip ngritës Feltracon (lartësia 2700mm) Feltracon type 53E

Feltracon Elevating belt: elevating height: 2700mm, belt width: 450mm, distance between dividers: 150mm, divider height: 30mm. year of con ...

GEA/CFS/Koppens BR1200/400 Me Qira
GEA/CFS/Koppens BR1200/400 Me Qira Koppens BR 1200/400

For Rent: Koppens BR 1200/400, Electrical, 18kW ideal for scale up and production trials. Czcpljb3 Price = rental per day ...

Dërgo kërkesë te food value Wieringermeer bv:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Rrip ngritës Feltracon (lartësia 2700mm) Feltracon type 53E

Feltracon Elevating belt: elevating height: 2700mm, belt width: 450mm, distance between dividers: 150mm, divider height: 30mm. year of construction 2017, 400V, 0,55KW Dyknv3......


GEA/CFS/Koppens BR1200/400 Me Qira Koppens BR 1200/400

For Rent: Koppens BR 1200/400, Electrical, 18kW ideal for scale up and production trials. Czcpljb3 Price = rental per day......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej