Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
TEHNONET fund Šempeter v Savinjski dolini:

Podjetje TEHNONET ( prodaja gostinske opreme )
Emil Pogorevc s.p.
Slovenija

Herr Emil Pogorevc
Rimska cesta 98a
3311 Šempeter v Savinjski dolini
Sllovenia


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Silo mielli
Silo mielli Agriflex

Flour silo 2 pieces. Prefabricated silo. Bydqb83akr ...

Grirëse mishi MADO OPTIMO 32
Grirëse mishi MADO OPTIMO 32 Made in Germany MEW 617

Meat grinder MADO OPTIMO 32. Enterprice system. Dywlee ...

Sharrë kockore
Sharrë kockore SIRMAN SO 1800

Bone saw 3 phase Blade 1800 mm Wheel diameter 220 mm Cutting height 280 mm Electric brake .. Zlyo8 ...

Dërgo kërkesë te TEHNONET:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Silo mielli Agriflex

Flour silo 2 pieces. Prefabricated silo. Bydqb83akr......


Grirëse mishi MADO OPTIMO 32 Made in Germany MEW 617

Meat grinder MADO OPTIMO 32. Enterprice system. Dywlee......


Sharrë kockore SIRMAN SO 1800

Bone saw 3 phase Blade 1800 mm Wheel diameter 220 mm Cutting height 280 mm Electric brake .. Zlyo8......


Përzierëse spirale F2 ME 130 Effedue srl. F2 ME130

Spiral mixer Effedue srl (made in Italy) ME 130 Hp9dcshsy......


Tank inox

Stainless steel boiler - tank 500 lit with built-in floor valve. In stock 9 pcs. Weight 110 kg Price for 1 pcs 400 € Caevzpxam8......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej