Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
LLC "All-tech" fund Poltava:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Tatiana Butko
Polovki st. 64 D, Appart. 313
36000 Poltava
Ukraina


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shtypës Coining-bashkim i nyjeve
Shtypës Coining-bashkim i nyjeve Barnaul KB8338

Machine in a very good condition (almost didn't work), ready for loading to any country. Additional photos and working video on your ...

Prerja e zvogëlimit
Prerja e zvogëlimit Voronezh K2538

Machine in a good condition, ready for loading. Bygvbeiffl ...

shtypi i kyçit të këmbës
shtypi i kyçit të këmbës Barnaul KB8336

Machine in a good condition, ready for loading. Can provide several unist from 250 to 1000 t. Byrd0yvnmy ...

Dërgo kërkesë te LLC "All-tech":
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shtypës Coining-bashkim i nyjeve Barnaul KB8338

Machine in a very good condition (almost didn't work), ready for loading to any country. Additional photos and working video on your request. Bzqfxom8......


Prerja e zvogëlimit Voronezh K2538

Machine in a good condition, ready for loading. Bygvbeiffl......


shtypi i kyçit të këmbës Barnaul KB8336

Machine in a good condition, ready for loading. Can provide several unist from 250 to 1000 t. Byrd0yvnmy......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej