Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ROCH Sp zoo fund Tarnowskie Gory:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Zbigniew Rokita
ul. Kopalniana 72
42- 605 Tarnowskie Gory
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë shpuese dhe mulliri
Makinë shpuese dhe mulliri AUERBACH AX3 TLF

AUERBACH drilling and milling machine, model AX3 TLF, 2011, in good condition. Photos, dimensions, nameplate attached in the photos. Locati ...

Laser me pajisje periferike
Laser me pajisje periferike TRUMPF TLF 5000 Turbo

TRUMPF laser TLF 5000 Turbo model with all the periphery (reesonator, cooling unit, HF generator, control cabinet with additional cabinet). ...

Makinë bluarëse CNC
Makinë bluarëse CNC CINCINNATI ARROW 1000

CNC milling machine, manufacturer CINCINNATI, model ARROW 1000, manufacturing year 2001, in good condition. Possibility of milling in 3 axes ...

Dërgo kërkesë te ROCH Sp zoo:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë shpuese dhe mulliri AUERBACH AX3 TLF

AUERBACH drilling and milling machine, model AX3 TLF, 2011, in good condition. Photos, dimensions, nameplate attached in the photos. Location: Kopalniana 72 Tarnowskie Góry, Polan......


Laser me pajisje periferike TRUMPF TLF 5000 Turbo

TRUMPF laser TLF 5000 Turbo model with all the periphery (reesonator, cooling unit, HF generator, control cabinet with additional cabinet). In the attached photos one can find the ......


Makinë bluarëse CNC CINCINNATI ARROW 1000

CNC milling machine, manufacturer CINCINNATI, model ARROW 1000, manufacturing year 2001, in good condition. Possibility of milling in 3 axes, cooling on the spindle. Axis displace......


Makinë bluarëse CNC CINCINNATI ARROW 1250C

CNC milling machine from the manufacturer CINCINNATI, model ARROW 1250C, year 2003, in good condition. Possibility of milling in 4 axes. displacements in the axes: X - 1270 mm Y -......


Makinë bluarëse CNC CINCINNATI HAWK 200

CNC milling machine by the manufacturer CINCINNATI, model HAWK 200, year 2003, in good condition. Maximum turning length (Z axis travel): 540 mm Maximum turning diameter over the ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej