Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
AREVER sprl fund Evere:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Pierre Slegten
72 Rue Frans Pepermans
1140 Evere
Belgjika


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Rezervuari i fermentimit të birrës
Rezervuari i fermentimit të birrës Speidel FS-MO-100 (1250L)

Beer fermentation tank (1250L) SPEIDEL 1250L Stainless Steel FS-MO-100 (2019) with: (1) filling level indicator; (2) immersion tube for prob ...

Dërgo kërkesë te AREVER sprl:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Rezervuari i fermentimit të birrës Speidel FS-MO-100 (1250L)

Beer fermentation tank (1250L) SPEIDEL 1250L Stainless Steel FS-MO-100 (2019) with: (1) filling level indicator; (2) immersion tube for probe; (3) double jacket for cooling; (4) te......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej