Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Nikyang Enterprise Limited fund Shatin:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Wing LO
201-203, Philips Electronics building, 5 Science Park East Avenue, HKSTP
1 Shatin
Hong Kong


Zbuloni më shumë makina të përdorura

Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Robotët
Robotët Stäubli TX2-90L TOUCH CS9

Complete new TX2-90L/CS9 TOUCH. The project totally cancelled material. The TX2-90L arm and CS9 controller still in the box. Just take out b ...

Dërgo kërkesë te Nikyang Enterprise Limited:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Robotët Stäubli TX2-90L TOUCH CS9

Complete new TX2-90L/CS9 TOUCH. The project totally cancelled material. The TX2-90L arm and CS9 controller still in the box. Just take out by Stäubli staff for acceptance test. TX......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej