Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Frijns Steel construction fund Valkenburg:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Dennis Thomassen
De Valkenberg 14
6301 PM Valkenburg
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë saldimi për trarët THQ, IFB SFB
Makinë saldimi për trarët THQ, IFB SFB ADK Techniek BV PLM700x600

Specialized Submerged arc welding machine for welding of pre-assembled THQ, IFB & SFB beams. Welds 4 SAW welds continues in one pas. Compl ...

Dërgo kërkesë te Frijns Steel construction:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë saldimi për trarët THQ, IFB SFB ADK Techniek BV PLM700x600

Specialized Submerged arc welding machine for welding of pre-assembled THQ, IFB & SFB beams. Welds 4 SAW welds continues in one pas. Complete machine including control panel, con......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej