Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Louis Demery & Sons Ltd fund Worksop:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Jim Demery
79 Water Meadows
S80 3DB Worksop
Britania e Madhe


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shpim i thellë dhe i mërzitshëm
Shpim i thellë dhe i mërzitshëm VDF Boehringer B630-4000

Universal Deep Hole Boring Machine. Capable of drilling. Counter Boring. Trepanning. Any shape or form component, Round-Square-Oblong-Rectan ...

Dërgo kërkesë te Louis Demery & Sons Ltd:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Shpim i thellë dhe i mërzitshëm VDF Boehringer B630-4000

Universal Deep Hole Boring Machine. Capable of drilling. Counter Boring. Trepanning. Any shape or form component, Round-Square-Oblong-Rectangular within the machines parameter incl......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej