Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Doradztwo Techniczne Marek fund Piława Dolna:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Marek Grzesiuk
Główna 1
58-241 Piława Dolna
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Pajisja e shënimit SCHILLING MK 3003
Pajisja e shënimit SCHILLING MK 3003 SCHILLING MK3

PC, make FUJITSU, INTEL Pentium, 19" flat screen, make FUJITSU, keyboard, mouse, on trolley, wood/metal Bynmie292q ...

MAKINA P TRR TRIMIM
MAKINA P TRR TRIMIM WMF Serie M11-46

Trimming machine WMF series M11-46, year 1995, own weight 580kg, electric/pneumatic. I have par stc. Coscrh9 ...

Gishti me fije trapezoidale Kuhn TR63.10
Gishti me fije trapezoidale Kuhn TR63.10 Kuhn 121092

Trapeze bolt. 8ze2irj Brand new. Designation AB12039485 TR 63.10x1920x2838 KUHN 121092 ...

Dërgo kërkesë te Doradztwo Techniczne Marek:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Pajisja e shënimit SCHILLING MK 3003 SCHILLING MK3

PC, make FUJITSU, INTEL Pentium, 19" flat screen, make FUJITSU, keyboard, mouse, on trolley, wood/metal Bynmie292q......


MAKINA P TRR TRIMIM WMF Serie M11-46

Trimming machine WMF series M11-46, year 1995, own weight 580kg, electric/pneumatic. I have par stc. Coscrh9......


Gishti me fije trapezoidale Kuhn TR63.10 Kuhn 121092

Trapeze bolt. 8ze2irj Brand new. Designation AB12039485 TR 63.10x1920x2838 KUHN 121092......


Stërvitja ekipore me 4 gishta

Team drilling machine 4 spindles. 3 drilling spindles. Mewgg2zh 1 tapping spindle with reversible head......


Saldator në vend Schlatter SWEP 01 B Schlatter SWEP 01 B

Spot welder Schlatter SWEP 01 B Very good condition. B2p3wbmqvk Loading included.......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej