Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
LIT-Auto fund Helsinki:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Enrika Uusitalo
Trumpettitie 13, A2
00420 Helsinki
Finlanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Sharra rrethore e prerjes së çelikut të rëndë prof
Sharra rrethore e prerjes së çelikut të rëndë prof Kaltenbach Hdm 800 Kaltenbach Hdm 800

Saw cutting machine: Bx78pihugv Serial: 19841 Model: HDM 800 Maximum blade diameter: 35.8inches (910mm) Cutting capacity round 90 angle 300m ...

Cat Caterpillar EP16K
Cat Caterpillar EP16K CAT Caterpillar EP16K

Good condition Transmission type: Automatic Fuel type: Electricity Damage: No damages Boom type: „Duplex“ Lifting height, mm: 4700 mm CAT C ...

Dërgo kërkesë te LIT-Auto:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Sharra rrethore e prerjes së çelikut të rëndë prof Kaltenbach Hdm 800 Kaltenbach Hdm 800

Saw cutting machine: Bx78pihugv Serial: 19841 Model: HDM 800 Maximum blade diameter: 35.8inches (910mm) Cutting capacity round 90 angle 300mm cutting power - squares 90 angle 240mm......


Cat Caterpillar EP16K CAT Caterpillar EP16K

Good condition Transmission type: Automatic Fuel type: Electricity Damage: No damages Boom type: „Duplex“ Lifting height, mm: 4700 mm CAT Caterpillar EP16K, tech. tidy, battery go......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej