Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
BAI TRANS fund Liepaja:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Николай Чадаев
Rozu 23-1
3401 Liepaja
Letonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shtypi i peletit të drurit
Shtypi i peletit të drurit Andritz Simon-Barron Paladin 600-150

Press for the production of wood pellets Simon-Barron Paladin 600-150 Baler after full maintenance. Cs0zvbq8 New belts and bearings. Electro ...

Planer me 4 anë REX
Planer me 4 anë REX Германия REX HOMS 310K

REX HOMS 310K four-sided planer year of manufacture - 1995 planing height 200 m planing width 310 cm machine with 5 heads bottom - 30 kW upp ...

Dërgo kërkesë te BAI TRANS:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shtypi i peletit të drurit Andritz Simon-Barron Paladin 600-150

Press for the production of wood pellets Simon-Barron Paladin 600-150 Baler after full maintenance. Cs0zvbq8 New belts and bearings. Electronic motors 2 x 75 KW. Central lubricatio......


Planer me 4 anë REX Германия REX HOMS 310K

REX HOMS 310K four-sided planer year of manufacture - 1995 planing height 200 m planing width 310 cm machine with 5 heads bottom - 30 kW upper-37 kW right -11 kW left -11 kW Nlw7is......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej