Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
DADOTECH fund Berlingen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Marko Dado
Haldenstrasse 8
8267 Berlingen
Zvicra


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë qepëse industriale zigzag universale
Makinë qepëse industriale zigzag universale Adler 1217 - Bernina 217N

Bernina 217 N - Adler 1217-Industrial sewing machine - TOP condition - Original -Made in Switzerland. Ideal for alteration tailoring and pro ...

ADLER 105
ADLER 105 ADLER ADLER 105

ADLER 105-6 - Medium Heavy Barel Ship - Free Arm Sewing Machine FRESH FROM SERVICE - WARRANTY - READY FOR IMMEDIATE USE Suitable for: Lea ...

Dërgo kërkesë te DADOTECH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë qepëse industriale zigzag universale Adler 1217 - Bernina 217N

Bernina 217 N - Adler 1217-Industrial sewing machine - TOP condition - Original -Made in Switzerland. Ideal for alteration tailoring and professionals. Hook system - double revolvi......


ADLER 105 ADLER ADLER 105

ADLER 105-6 - Medium Heavy Barel Ship - Free Arm Sewing Machine FRESH FROM SERVICE - WARRANTY - READY FOR IMMEDIATE USE Suitable for: Leather goods Saddleries Upholstery Orth......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej