Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
BSS GmbH fund Mainz Kastell:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Steffen Köhler
Anna-Birle-Straße 9
55252 Mainz Kastell
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Kaldaja me dru dhe pelet
Kaldaja me dru dhe pelet GILLES HPK - RA 30 KW

GILLES HPK - RA wood chip/pellet boiler, 30 KW, as good as new, with lump wood operation, stoker screw and rotary feeder, heating circuit co ...

Log bojler
Log bojler Fjörd 30/860 D

30 kw Fjörd log boiler, as good as new, 3 bar version, B2mbwdqtq BAFA funding possible, standard servomotors for automatic control of primar ...

Dërgo kërkesë te BSS GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Kaldaja me dru dhe pelet GILLES HPK - RA 30 KW

GILLES HPK - RA wood chip/pellet boiler, 30 KW, as good as new, with lump wood operation, stoker screw and rotary feeder, heating circuit control for GILLES Touch basic unit for 1 ......


Log bojler Fjörd 30/860 D

30 kw Fjörd log boiler, as good as new, 3 bar version, B2mbwdqtq BAFA funding possible, standard servomotors for automatic control of primary and secondary air, speed-controlled in......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej