Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Atlas Kompakt OWL fund Porta Westfalica:

ATLAS KOMPAKT OWL
CORD DONATH
BAUMASCHINEN VERKAUF VERMIETUNG SERVICE
REPRÄSENTANZ DER FIRMA MAIT
VERTRAGSHÄNDLER ATLAS KOMPAKT

Herr Cord Donath
Oehrkstraße 4
32457 Porta Westfalica
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Stërvitje spirancë
Stërvitje spirancë MAIT M 16

The M 16 from MAIT is suitable for a wide range of specialist foundation engineering work: Micropiles Anchors jet grouting S ...

Pajisja ngritëse e tubave me vakum
Pajisja ngritëse e tubave me vakum Schönbeck Elite 12 TD

Vacuum lifting device for pipe diameter 150mm to 406mm. only 249.74 hours run. For excavator attachment. 2021 completely overhauled. Lifting ...

Dërgo kërkesë te Atlas Kompakt OWL :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Stërvitje spirancë MAIT M 16

The M 16 from MAIT is suitable for a wide range of specialist foundation engineering work: Micropiles Anchors jet grouting Soil nailing Mwrnnc Geothermal Dr......


Pajisja ngritëse e tubave me vakum Schönbeck Elite 12 TD

Vacuum lifting device for pipe diameter 150mm to 406mm. only 249.74 hours run. For excavator attachment. 2021 completely overhauled. Lifting capacity 12.000 kg Bz7yyfzbln......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej