Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
UNI-PP KFT fund Tát:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Aniko Putz
Törökvész u 31
2534 Tát
Hungaria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Deutsch, Magyar, Anglisht
Deutsch, Magyar, Anglisht Rösler RHBE 11/16-L

Cabined, shot blasting equipment with 500kg load capacity/hook with conveyor track. The equipment is on unexceptionable condition. The maint ...

Dërgo kërkesë te UNI-PP KFT:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Deutsch, Magyar, Anglisht Rösler RHBE 11/16-L

Cabined, shot blasting equipment with 500kg load capacity/hook with conveyor track. The equipment is on unexceptionable condition. The maintanances were made periodically by the de......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej