Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
AS YAPI ELAMANLARI SAN.TİC LTD STİ fund Sultangazi/İSTANBUL:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Victoria Gul
Yayla Mah. Konak Cad. No:12 PK.
34270 Sultangazi/İSTANBUL
Turqia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Mbështjellës teleskopik me pllakë prop
Mbështjellës teleskopik me pllakë prop ASYAPI Telescopic Prop Slab Formwork

Company ASYAPI Inşaat Kalıp ve Iskele Sistemleri Building scaffolding Telescopic prop slam formwork Cuplock scaffolding systems For more i ...

Sistemet e skelave, dollap me dollap
Sistemet e skelave, dollap me dollap ASYAPI CUPLOCK SCAFFOLDING SYSTEMES

Company ASYAPI Inşaat Kalıp ve Iskele Sistemleri Bx2778tigd Building scaffolding Telescopic prop slam formwork Cuplock scaffolding systems ...

Dërgo kërkesë te AS YAPI ELAMANLARI SAN.TİC LTD STİ :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Mbështjellës teleskopik me pllakë prop ASYAPI Telescopic Prop Slab Formwork

Company ASYAPI Inşaat Kalıp ve Iskele Sistemleri Building scaffolding Telescopic prop slam formwork Cuplock scaffolding systems For more information about our company's product r......


Sistemet e skelave, dollap me dollap ASYAPI CUPLOCK SCAFFOLDING SYSTEMES

Company ASYAPI Inşaat Kalıp ve Iskele Sistemleri Bx2778tigd Building scaffolding Telescopic prop slam formwork Cuplock scaffolding systems For more information about our company'......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej