Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Van Hek Trading B.V. fund BG Middelbeers:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Ernst van Hek (Jr)
Industrieweg 6
5091 BG Middelbeers
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Hamm HD12
Hamm HD12 Hamm HD12

Type of fuel: Diesel Jxltc3 Year of manufacture: 2004 Colour: Orange Field of application: Construction Power: 18 kW (24 HP) Empty weight: 2 ...

Dynapac CC900S
Dynapac CC900S Dynapac CC900S

General information Year of manufacture: 2013 Colour: Yellow Field of application: Construction Technical information Power: 18 kW (24 HP) ...

Caterpillar 322LN
Caterpillar 322LN Caterpillar 322LN

Type of fuel: Diesel Year of manufacture: 1995 B2aajrtj2o Colour: Yellow Field of application: Construction Power: 113 kW (153 HP) Number of ...

Dërgo kërkesë te Van Hek Trading B.V.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Hamm HD12 Hamm HD12

Type of fuel: Diesel Jxltc3 Year of manufacture: 2004 Colour: Orange Field of application: Construction Power: 18 kW (24 HP) Empty weight: 2.660 kg Working width: 120 cm Technical ......


Dynapac CC900S Dynapac CC900S

General information Year of manufacture: 2013 Colour: Yellow Field of application: Construction Technical information Power: 18 kW (24 HP) Number of cylinders: 4 Type of fuel: Die......


Caterpillar 322LN Caterpillar 322LN

Type of fuel: Diesel Year of manufacture: 1995 B2aajrtj2o Colour: Yellow Field of application: Construction Power: 113 kW (153 HP) Number of cylinders: 6 Empty weight: 24.800 kg Te......


Caterpillar 14G Caterpillar 14G

General information Year of manufacture: 1980 Colour: Yellow Field of application: Construction Technical information Power: 132 kW (180 HP) Number of cylinders: 6 Type of fuel: D......


Komatsu PC200EN-6K Komatsu PC200EN-6K

General information Year of manufacture: 1999 Colour: Yellow Field of application: Construction Serial number: K300011 Technical information Power: 96 kW (131 HP) Number of cylind......


Atlas-Copco LG500C Atlas Copco LG500C

General information Type: Compactor Year of manufacture: 2014 Colour: Yellow Field of application: Construction B2ordjnxdc Technical information Power: 8 kW (11 HP) Track width: 5......


JCB 3CX Sitemaster JCB 3CX Sitemaster

General information Year of manufacture: Feb 1992 Colour: Yellow Field of application: Construction Serial number: 3CXSM-4T 401713 Technical information Power: 64 kW (87 HP) Numbe......


Komatsu PC95 Komatsu PC95

General information Year of manufacture: 1998 Model year: 1998 Colour: Yellow Field of application: Construction Serial number: 21D5006349 Technical information Power: 55 kW (75 H......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej