Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Metalko Bučar d.o.o. fund ŠTORE:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Tomaž Bučar
Prožinska vas 57
3220 ŠTORE
Sllovenia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
kanaçe të mbështjella
kanaçe të mbështjella BOTOU XIANFA ROLL FORMING MACHINE FACTOR DOUBLE LAYER

We sell a machine for making two types of roofing, a corrugated sinus and the shape of a classic tile. The machine works flawlessly and has ...

Dërgo kërkesë te Metalko Bučar d.o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
kanaçe të mbështjella BOTOU XIANFA ROLL FORMING MACHINE FACTOR DOUBLE LAYER

We sell a machine for making two types of roofing, a corrugated sinus and the shape of a classic tile. The machine works flawlessly and has been used very little over the years. We......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153