Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MPM GmbH fund Tacherting:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Bajram Rashiti
Lengloher Str. 8
83342 Tacherting
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë bluarëse cilindrike
Makinë bluarëse cilindrike Studer S30 leanPRO

Basic machine data: CNC cylindrical grinding machine Studer S30 leanPRO Make: Studer Type: S30 leanPRO Year of manufacture: 2000 Condition: ...

Pllaka matëse graniti
Pllaka matëse graniti Zeiss

With height-adjustable steaming table Article available: immediately delivery conditions: FCA Tacherting, loaded on truck Bzste9nmxq weight ...

Dërgo kërkesë te MPM GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë bluarëse cilindrike Studer S30 leanPRO

Basic machine data: CNC cylindrical grinding machine Studer S30 leanPRO Make: Studer Type: S30 leanPRO Year of manufacture: 2000 Condition: VERY GOOD Dypkee Controller: Name: GE ......


Pllaka matëse graniti Zeiss

With height-adjustable steaming table Article available: immediately delivery conditions: FCA Tacherting, loaded on truck Bzste9nmxq weight approx.: 1.800 kg Dimensions (LxWxH) app......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej