Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Neway CNC Hungary kft fund Veresegyház:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Tibor Elek
Lisznyay Szabó Gábor utca 7
2112 Veresegyház
Hungaria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
torno
torno Okuma Control unit for Okuma MA-40 (U100M)

Control unit from an Okuma MA-40 Bycqht0ily ...

Qendra Pjesë rrotulluese CNC
Qendra Pjesë rrotulluese CNC Mazak QT 6

SPECIFICATIONS: Swing Over Bed:..... 17.32" Max. Turning Diameter:..... 6.44" Max Work Length:.....7.88" Spindle Nose:..... .115mm Flat Nose ...

Qendra Pjesë rrotulluese CNC
Qendra Pjesë rrotulluese CNC Mazak QT 20

Bar Capacity: 2.75" Chuck Size: 10" Spindle Speed: 4,000 RPM Spindle Motor: 20 HP X Axis Travel: 7.125" Zavdc Z Axis Travel: 20.125" Rapid R ...

Dërgo kërkesë te Neway CNC Hungary kft:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
torno Okuma Control unit for Okuma MA-40 (U100M)

Control unit from an Okuma MA-40 Bycqht0ily......


Qendra Pjesë rrotulluese CNC Mazak QT 6

SPECIFICATIONS: Swing Over Bed:..... 17.32" Max. Turning Diameter:..... 6.44" Max Work Length:.....7.88" Spindle Nose:..... .115mm Flat Nose Spindle Bore Diameter..... 1.73" Spindl......


Qendra Pjesë rrotulluese CNC Mazak QT 20

Bar Capacity: 2.75" Chuck Size: 10" Spindle Speed: 4,000 RPM Spindle Motor: 20 HP X Axis Travel: 7.125" Zavdc Z Axis Travel: 20.125" Rapid Rate Z Axis: 1,300 IPM Turret Tools: 8 St......


Qendra e përpunimit - vertika Deckel Maho DMC 50 V

Control: Grundig Dialog 112 Table Size: 700mm x 400mm 'X' Travel: 500mm 'Y' Travel: 420mm 'Z' Travel: 500mm Spindle: ST40 Spindle Speeds: 15000 RPM Machine with: 20 Station Toolcha......


bar ushqyes LNS Quick Load Servo II

Diameter: ø6 - 80 mm Bar length: 350-1605 mm Loading system: Lateral magazine Loading capacity mm: 640 Cg2owvjmk Loading side: Front / Rear Type of head: Fixed X or Z axis retracti......


CNC torno Mazak Multiplex 410

Turning diameter - 260 mm Turning length - 469 mm Ewde9e9 Turret positions - 12 Positions ATC 2 Number controlled axis - 4 CNC Brand - Mazatrol CNC Model - T 32 - 4......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej