Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Peters Machines fund Wijchen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Willem Peters
Zesweg 184
6604 BP Wijchen
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Outrigger
Outrigger DMF 6 U 300

DMF hollow section scissors 300x300x6 fixed angle 90 degrees Hyn8l3j with stops and rulers ...

Gjenerator vemje 80 kVA
Gjenerator vemje 80 kVA Caterpillar 80 kVA

Good 80 kVA generator Hqws9amv Engine 4 cyl Perkins hour position 8660 super silence tank 800 liter ...

Torno Cazeneuve HB 500
Torno Cazeneuve HB 500 Cazeneuve HB 500

Cazeneuve HB 500 1000 tdc max speed 2000 fixed glasses Mesmerizing glasses Pmd32 isofix with four holders ...

Dërgo kërkesë te Peters Machines:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Outrigger DMF 6 U 300

DMF hollow section scissors 300x300x6 fixed angle 90 degrees Hyn8l3j with stops and rulers......


Gjenerator vemje 80 kVA Caterpillar 80 kVA

Good 80 kVA generator Hqws9amv Engine 4 cyl Perkins hour position 8660 super silence tank 800 liter......


Torno Cazeneuve HB 500 Cazeneuve HB 500

Cazeneuve HB 500 1000 tdc max speed 2000 fixed glasses Mesmerizing glasses Pmd32 isofix with four holders......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej