Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
PINTAR B, D.O.O. fund ŠKOFJA LOKA:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr BOŠTJAN PINTAR
Sveti Duh 20
4220 ŠKOFJA LOKA
Sllovenia


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Prizë pneumatike e makinës
Prizë pneumatike e makinës PF 1500

Pneumatic CAR JACK PF 1500 min. height 150 mm max height 450 mm Vuz9qy air pressure 3-8 bar max load 3500 kg Certificated ...

Tavolinë ngritjeje pneumatike CMD500
Tavolinë ngritjeje pneumatike CMD500 CMD500

Lift table CMD 500 dimensions 2200 mm x 850 mm min height 170 mm Byvlwzbe max height 950 mm pressure 3-11 bar max load 500 kg safety system ...

Tavolinë ashensori ALUMINI CMD300
Tavolinë ashensori ALUMINI CMD300 ALU CMD300

Complete ALUMINIUM Lift table CMD200 Very light weight of the table, suitable for transporting. dimensions 2200 mm x 850 mm min height 170 ...

Dërgo kërkesë te PINTAR B, D.O.O.:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Prizë pneumatike e makinës PF 1500

Pneumatic CAR JACK PF 1500 min. height 150 mm max height 450 mm Vuz9qy air pressure 3-8 bar max load 3500 kg Certificated......


Tavolinë ngritjeje pneumatike CMD500 CMD500

Lift table CMD 500 dimensions 2200 mm x 850 mm min height 170 mm Byvlwzbe max height 950 mm pressure 3-11 bar max load 500 kg safety system for fixed positions no maintain needed,......


Tavolinë ashensori ALUMINI CMD300 ALU CMD300

Complete ALUMINIUM Lift table CMD200 Very light weight of the table, suitable for transporting. dimensions 2200 mm x 850 mm min height 170 mm max height 950 mm pressure 3-11 bar ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej