Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Grafisale Oy fund Mikkeli:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Pirkka Nykänen
Ihastjärventie 9
50970 Mikkeli
Finlanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Pile turner
Pile turner Polar Polar PW-1 pile turner

Polar PW-1 pile turner, Year 2004 Sheet Size: 52 x 74 cm Bcv7mxuyi Carrying Capacity, Max: 500 kg Pile Height, Max: 125cm Pile Height, Min: ...

shtypi ofset
shtypi ofset Heidelberg Heidelberg KOR

Heidelberg KOR, 1964 Max sheet size 40x57cm Yt2fao Spare rollers ...

shtypi ofset
shtypi ofset Ryobi Ryobi 500K

Ryobi 500K Fsvyidmr Max sheet size: 36 x 50 cm Serial number: 1538 Conventional dampening ...

Dërgo kërkesë te Grafisale Oy:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Pile turner Polar Polar PW-1 pile turner

Polar PW-1 pile turner, Year 2004 Sheet Size: 52 x 74 cm Bcv7mxuyi Carrying Capacity, Max: 500 kg Pile Height, Max: 125cm Pile Height, Min: 47cm......


shtypi ofset Heidelberg Heidelberg KOR

Heidelberg KOR, 1964 Max sheet size 40x57cm Yt2fao Spare rollers......


shtypi ofset Ryobi Ryobi 500K

Ryobi 500K Fsvyidmr Max sheet size: 36 x 50 cm Serial number: 1538 Conventional dampening......


CTP Heidelberg Suprasetter 74

Heidelberg Suprasetter 74, 2006 Thermal, chemistry free Cvugu3a0 RIP and workstation included 149000 plates exposed • External drum • Thermal laser diode: 830 mm • Plateformat: 240......


Lidhës Wire-O Rilecart TP-480, Semi automatic double l

Rilecart TP-480, Semi automatic double loop Wire binder Max binding length 48cm Bcwgk07rg Max speed 1.000 cycles/h Touch screen panel Closing bars from 1/4" to 1"......


dosje GUK K 49/6 FN-TH

GUK K 49/6 FN-TH folder, Year 1999 6 buckles Bx8ib7rrk0 1 knife Pallet feeder Good condition......


LAMINIMI Ecosystem s.r.l. DRY USA Type 72-2

Ecosystem laminator, year 2000 Model DRY USA Type 72-2 Max width 72cm Pqab9 Good working condition......


I rrumbullakët Heidelberg Cylinder KSD

Heidelberg Cylinder KSD Year 1974, Grey model size 46x64 Spengler ionisator on feeder table Bct0gl Inking unit Very good condition......


shtyp Heidelberg Speedmaster SX 52-5 Anicolor

Heidelberg Speedmaster SX 52-5 Anicolor, Year 2014 Straight machine Anicolor inking 31 mill.imp. Alcolor dampening With all possible optional equipment Heidelberg Prinect Press Cen......


Shtypi offset e thatë KBA Rapida 74G Gravuflow, Dry offset

KBA Rapida 74G Gravuflow, Dry offset, year 2004 Max. size 52 x 74 cm Only 7,5 mill.imp. 4 printing units Gravuflow short inking system Corona unit for printing plastic material ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej