Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Salzgitter Mannesmann Stahlhandel GmbH

Salzgitter Mannesmann Stahlhandel GmbH fund Hannover:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Steffen Meister
Schlieffenstrasse 2
30179 Hannover
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë saldimi rrethore me thithje
Makinë saldimi rrethore me thithje PETER HAMACHER und DALEX H-RDV-250-1500 und Dalex CGL(W)277 S

Circular seam welding machine with DALEX welding device and extraction system, for the automatic welding of e.g. pipe segments (round and V- ...

Saldatori TIG
Saldatori TIG Carl Cloos GLW200T

Welding power source for TIG/electrodes, very little used, only for occasional work. Technical data see type plate. Zahko ...

Band pa vertikale
Band pa vertikale JAESPA V380DG

Little used band saw, with pneumatic clamping device. -pipe- max. 380 mm (12") at 90° cut. -pipe- max. 280 mm (10") at 45° cut Pv2axe -tube- ...

Dërgo kërkesë te Salzgitter Mannesmann Stahlhandel GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë saldimi rrethore me thithje PETER HAMACHER und DALEX H-RDV-250-1500 und Dalex CGL(W)277 S

Circular seam welding machine with DALEX welding device and extraction system, for the automatic welding of e.g. pipe segments (round and V-shaped) up to a diameter of 300 mm and l......


Saldatori TIG Carl Cloos GLW200T

Welding power source for TIG/electrodes, very little used, only for occasional work. Technical data see type plate. Zahko......


Band pa vertikale JAESPA V380DG

Little used band saw, with pneumatic clamping device. -pipe- max. 380 mm (12") at 90° cut. -pipe- max. 280 mm (10") at 45° cut Pv2axe -tube- max. 150 mm (5") at 30° cut -cutting an......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej