Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Printing & Packaging Solutions Ltd fund London:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Hani Altalli
71-75 Shelton Street
WC2H 9JQ London
Britania e Madhe


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Stahl
Stahl Heidelberg Stahlfolder TD - 78/6/4 - RD-T

HEIDELBERG STAHL FOLDING MACHINE TD 78/6/4 RD-T - Round Feeder model TD.2 - Vacuum Suction feeding Head Bxtmnanvij - 1st. folding station w ...

Speedmaster
Speedmaster Heidelberg 74-4 LX

- Non Stop Feeder - Non Stop delivery - Min. Speed 3000 Imp. per Hour - Max. Speed 15,000 Imp. Per Hour. - Automatic Plate changing - Autom ...

Dërgo kërkesë te Printing & Packaging Solutions Ltd:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Stahl Heidelberg Stahlfolder TD - 78/6/4 - RD-T

HEIDELBERG STAHL FOLDING MACHINE TD 78/6/4 RD-T - Round Feeder model TD.2 - Vacuum Suction feeding Head Bxtmnanvij - 1st. folding station with 6 Buckle plates model TD-78/6 - 2nd ......


Speedmaster Heidelberg 74-4 LX

- Non Stop Feeder - Non Stop delivery - Min. Speed 3000 Imp. per Hour - Max. Speed 15,000 Imp. Per Hour. - Automatic Plate changing - Automatic Blanket Wash Up Device B9tytlqs7a ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej