Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Zaunrith Fertigung GmbH fund Frankenburg am Hausruck:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Armin Zaunrith
Dorf 16
4873 Frankenburg am Hausruck
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Kovë me molusqe Kinshofer
Kovë me molusqe Kinshofer Kinshofer

Kinshofer clamshell bucket Bac8alfj0 250 litres Rotator can be built up against surcharge ...

Tessen
Tessen FPT Industrie Tessen

x-way 3500 mm y-way 1100 mm z-travel 1500 mm control Heidenhain iTNC530 max. drive power 25 kW speed range 380 - 5000 rpm max. torque 620 Nm ...

Dërgo kërkesë te Zaunrith Fertigung GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Kovë me molusqe Kinshofer Kinshofer

Kinshofer clamshell bucket Bac8alfj0 250 litres Rotator can be built up against surcharge......


Tessen FPT Industrie Tessen

x-way 3500 mm y-way 1100 mm z-travel 1500 mm control Heidenhain iTNC530 max. drive power 25 kW speed range 380 - 5000 rpm max. torque 620 Nm total power requirement 82 kW space req......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej