Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Multipro Grupp OÜ fund Tallinn:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Juri Grigorjan
Kukermiidi 14
11216 Tallinn
Estonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Fshesë me korrent SmartLift 380, ngritës qelqi
Fshesë me korrent SmartLift 380, ngritës qelqi SmartLift SmartLift SL380

The SL 380 is a powerful glass lifter designed for indoor use and handles elements up to 380 kg. Lifting height is up to 270 cm (105 in.) It ...

Mjeti i befasimit
Mjeti i befasimit METABO KFM 9-3 RF

Compact metal bevelling tool for 45° chamfers and radii of 2 to 3 mm at visible edges Surfaces free from oxide and burrs as ideal prepar ...

EWM Tetrix 230 AC-DC Activ Arc, ftohje 40
EWM Tetrix 230 AC-DC Activ Arc, ftohje 40 EWM T230

EWM Tterix T-230 AC-DC used with torolley, and cool 40, rarely used. Bzqrvjbc2y ...

Dërgo kërkesë te Multipro Grupp OÜ:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Fshesë me korrent SmartLift 380, ngritës qelqi SmartLift SmartLift SL380

The SL 380 is a powerful glass lifter designed for indoor use and handles elements up to 380 kg. Lifting height is up to 270 cm (105 in.) It carries more lifting power than the SL2......


Mjeti i befasimit METABO KFM 9-3 RF

Compact metal bevelling tool for 45° chamfers and radii of 2 to 3 mm at visible edges Surfaces free from oxide and burrs as ideal preparation for the application of powder or p......


EWM Tetrix 230 AC-DC Activ Arc, ftohje 40 EWM T230

EWM Tterix T-230 AC-DC used with torolley, and cool 40, rarely used. Bzqrvjbc2y......


përsëritje 50 Euroboor Eco 50T

Drilled about 10 holes, new machine. Psl3h......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej