Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Westcon Equipment (UK) Limited fund Sturminster Marshall:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Karen Haskell
Unit 2 Bridge Street
Bailie Gate Industrial Estate
BH21 4DB Sturminster Marshall
Britania e Madhe
Dorset


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Windsifter
Windsifter Terra Select W70

Perkins 62 kW Engine. Magnetic end roller. Stone conveyor belt.Operating hours: 800 (approximate) V8abvz ...

Dërgo kërkesë te Westcon Equipment (UK) Limited:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Windsifter Terra Select W70

Perkins 62 kW Engine. Magnetic end roller. Stone conveyor belt.Operating hours: 800 (approximate) V8abvz......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej