Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Frogum Mirosław Frontczak I wspólnicy SP.J

Frogum Mirosław Frontczak I wspólnicy SP.J fund Grodzisk Mazowiecki:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Bartosz Frontczak
Cieszyńska Street 22
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Polonia


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
extruder
extruder Welex 4.5 30:1D

Hello, The subject of sale is a technological line for the production of full plastic plates, like: PP, PE, MPS, ABS from the original form ...

Dërgo kërkesë te Frogum Mirosław Frontczak I wspólnicy SP.J:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
extruder Welex 4.5 30:1D

Hello, The subject of sale is a technological line for the production of full plastic plates, like: PP, PE, MPS, ABS from the original form of granules. The range of plate thickne......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej