Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
TM industrie fund Lagny sur Marne:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Jose Maximoff
117 avenue du général Leclerc
77400 Lagny sur Marne
Francës


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
machining Center
machining Center Huron Vx12

Hello Sells machining center Brand : Huron Type : VX12 Year : 2008 Travel X / Y / Z: 1220 x 600 x 610 mm Table load: 1200 kg Spindle speed: ...

Vemje
Vemje Caterpillar G 3524

Hello sells caterpillar generator set G3524 Year 1997 Works very well 1734 kva Poqgd ...

Vendosja e lazerit Trump 1030
Vendosja e lazerit Trump 1030 Trumpf 1030

Trulaser laser cutting 1030 Year 2014 1670H laser Machines in Ps707 very good condition ...

Dërgo kërkesë te TM industrie :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
machining Center Huron Vx12

Hello Sells machining center Brand : Huron Type : VX12 Year : 2008 Travel X / Y / Z: 1220 x 600 x 610 mm Table load: 1200 kg Spindle speed: 10000 rpm Rapids X / Y / Z: 24 m / min A......


Vemje Caterpillar G 3524

Hello sells caterpillar generator set G3524 Year 1997 Works very well 1734 kva Poqgd......


Vendosja e lazerit Trump 1030 Trumpf 1030

Trulaser laser cutting 1030 Year 2014 1670H laser Machines in Ps707 very good condition......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej