Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Lambeau Ltd fund WARWICK:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr James Slora
UNIT 4,
15 LOCK LANE
CV345AG WARWICK
Britania e Madhe
WARWICKSHIRE


Informacione të tjera ligjore

Mr James Slora (MD)
Lambeau Ltd (formerly Covid Screens UK Lt
VAT NO: GB381014135
Company Number
UNIT 4
15 LOCK LANE
WARWICK
CV345AG
UK
+44 7840213124

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Robotët MH6 me gjashtë boshte me shpejtësi të lartë
Robotët MH6 me gjashtë boshte me shpejtësi të lartë Yaskawa Motoman MH6

High-speed six-axis MH6 robot, (we have 2 of these, robot 2 is listed separately see pics) (**Comes with DX - 100 control box, pendant (rem ...

Robotët MH6 me gjashtë boshte me shpejtësi të lartë
Robotët MH6 me gjashtë boshte me shpejtësi të lartë Yaskawa Motoman MH6

High-speed six-axis MH6 robot, (we have 2 of these, robot 1 is listed separately see pics) (**Comes with DX - 100 control box, pendant (rem ...

Pompë vakum, motor elektrik + mbyllje
Pompë vakum, motor elektrik + mbyllje Oerlikon Leybold Ruvac WAU 1001 and SOGEVAC SV 300

Oerlikon Ruvac Leybold WAU 1001 Vacuum Unit (2006) and SOGEVAC SV 300 (1998). This has been refurbished in 2007 with a new 2006 Wau 1001 roo ...

Dërgo kërkesë te Lambeau Ltd:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Robotët MH6 me gjashtë boshte me shpejtësi të lartë Yaskawa Motoman MH6

High-speed six-axis MH6 robot, (we have 2 of these, robot 2 is listed separately see pics) (**Comes with DX - 100 control box, pendant (remote), transformer, connection cables.) ......


Robotët MH6 me gjashtë boshte me shpejtësi të lartë Yaskawa Motoman MH6

High-speed six-axis MH6 robot, (we have 2 of these, robot 1 is listed separately see pics) (**Comes with DX - 100 control box, pendant (remote), transformer, connection cables.) ......


Pompë vakum, motor elektrik + mbyllje Oerlikon Leybold Ruvac WAU 1001 and SOGEVAC SV 300

Oerlikon Ruvac Leybold WAU 1001 Vacuum Unit (2006) and SOGEVAC SV 300 (1998). This has been refurbished in 2007 with a new 2006 Wau 1001 roots blower. Comes with steel surround for......


Prerës automatike për çarçafë gijotinë Rosenthal SM-60-PV SHEETMASTER PV SHEET CUTTER

Rosenthal SM-60-PV SHEETMASTER PV SHEET CUTTER, serial no. 70631. (*Year thought to be 2007/8 as this was when the factory opened and its machines were purchased - production ended......


Nxjerrës i tymit të filtrit kimik Hepa Purex 5000i

Purex 5000i Hepa Air & Chemical extractor Excellent condition - comes fully annually serviced by Purex (until 2020 when it was removed from a working factory by our engineer) come......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej