Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A. fund Szczecin:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Waldemar Grzegorczyk
Brdowska 12
71-700 Szczecin
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
makine shpimit
makine shpimit ZPM Cegielski, Poznań WR-50/16

dimensions: 2570x955x3300mm weight: 4100kg 23yktv power: 4 kW ...

gërshërë gijotine
gërshërë gijotine Strojarne Piesok NTC 2000/4

- cutting length: 2000 mm - cutting thickness: 4 mm - weight : 3400 kg - engine power: 4 kW Bxxmahloyo ...

Machine horizontale Boring
Machine horizontale Boring WMW UNION BFT 90/3

working machine, occasionally in use Jzchpchp ...

Dërgo kërkesë te Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
makine shpimit ZPM Cegielski, Poznań WR-50/16

dimensions: 2570x955x3300mm weight: 4100kg 23yktv power: 4 kW......


gërshërë gijotine Strojarne Piesok NTC 2000/4

- cutting length: 2000 mm - cutting thickness: 4 mm - weight : 3400 kg - engine power: 4 kW Bxxmahloyo......


Machine horizontale Boring WMW UNION BFT 90/3

working machine, occasionally in use Jzchpchp......


makine shpimit STANKOIMPORT 2H135

dimensions: 2690x830x1245mm weight: 1450 kg Bi0kwvqtk......


Makinë shpuese dhe mulliri WMW UNION BFP 125/5

machine used occasionally in the repair yard Byrjk33klh......


torno Skoda SRM 100x12000

Turning disc diameter 1 000 mm Turning diameter above bed 1,000 mm Bzafchj82q Turning diameter over slide 710 mm Maximum workpiece weight (without supports) 10 000 kg Main motor 37......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej