Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Viktor Shatskov fund Minsk:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Viktor Shatskov
Kazintsa Str. 121A/2
220108 Minsk
Bjellorusi (Bjellorusi)


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Plotter Prerës me shtrat të sheshtë
Plotter Prerës me shtrat të sheshtë Wild Leica TA10

The modernized WILD LEICA TA-10 flatbed cutting plotter is on sale. The new Trocen TC-6832 controller was installed. 7-inch touch screen. T ...

Dërgo kërkesë te Viktor Shatskov:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Plotter Prerës me shtrat të sheshtë Wild Leica TA10

The modernized WILD LEICA TA-10 flatbed cutting plotter is on sale. The new Trocen TC-6832 controller was installed. 7-inch touch screen. Transfer job files over twisted pair, USB......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej