Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Quadra Graphic fund Belgrade:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Vladislav Ivanovic
Tosin bunar 23
11080 Belgrade
Serbia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linja e prodhimit të kartave plastike PVC
Linja e prodhimit të kartave plastike PVC Oasys UK OLA Line; Collator, Laminator and Punch

OHC PVC Sheets Collator, manually working station for welding the sheets after printing. OLA PVC cards Laminator, 3 daylight with 10 x 24 ca ...

Heidelberg Speedmaster 74 - INN LINE
Heidelberg Speedmaster 74 - INN LINE Heidelberger Druckmaschinen Speedmaster 74

Technotrans INK LINE system 4 units for Speedmaster 74 new in original boxes Svdumw ...

Linja e prodhimit të kartave të kuponit
Linja e prodhimit të kartave të kuponit Atlantic Zeiser Card Line

There are two machines in offer: Bb20kdb Line 1- CDL 184 with following configuration: Kora Packmat friction feeder with feeder belt extensi ...

Dërgo kërkesë te Quadra Graphic:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Linja e prodhimit të kartave plastike PVC Oasys UK OLA Line; Collator, Laminator and Punch

OHC PVC Sheets Collator, manually working station for welding the sheets after printing. OLA PVC cards Laminator, 3 daylight with 10 x 24 cards; 720 cards per opening Bh0f8xn OCP P......


Heidelberg Speedmaster 74 - INN LINE Heidelberger Druckmaschinen Speedmaster 74

Technotrans INK LINE system 4 units for Speedmaster 74 new in original boxes Svdumw......


Linja e prodhimit të kartave të kuponit Atlantic Zeiser Card Line

There are two machines in offer: Bb20kdb Line 1- CDL 184 with following configuration: Kora Packmat friction feeder with feeder belt extension; camera 1 for product bar code verifi......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej