Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

RHG - Rheinische Handelsgesellschaft UG

RHG - Rheinische Handelsgesellschaft UG fund Köln:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Anja Laudenberg
Ziegeleiweg 6a
51149 Köln
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë rrëshqitëse horizontale
Makinë rrëshqitëse horizontale Verpackungsmaschinen.tech PMROSS450

Horizontal Flowpackmachine. Itihf92 Big Formatrange, fast formatchange. Up to 400 Pouches/min. (depending on filling good and pouchsize). Ea ...

Mbushëse Qese- dhe Makinë Seal
Mbushëse Qese- dhe Makinë Seal Verpackungsmaschinen.tech PMDB

Horizontal Fill- and Sealmachine for premade pouches. Any Pouchform ist fill- and sealable. Huge formatrange, fast formatchange, easy operat ...

Dërgo kërkesë te RHG - Rheinische Handelsgesellschaft UG:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë rrëshqitëse horizontale Verpackungsmaschinen.tech PMROSS450

Horizontal Flowpackmachine. Itihf92 Big Formatrange, fast formatchange. Up to 400 Pouches/min. (depending on filling good and pouchsize). Easy operation. Reliable technique. Sever......


Mbushëse Qese- dhe Makinë Seal Verpackungsmaschinen.tech PMDB

Horizontal Fill- and Sealmachine for premade pouches. Any Pouchform ist fill- and sealable. Huge formatrange, fast formatchange, easy operation, safe process. With different dosing......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej