Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Supon Sp. z o.o. fund Białystok:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Grzegorz Sołowiński
Octowa 3
15-399 Białystok
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë mulliri AVIA VMC 1000
Makinë mulliri AVIA VMC 1000 AVIA VMC 1000

X-axis travel 1000 mm Y-axis travel 540 mm Z-axis travel 620 mm Rotary table (4th axis) no Type CNC Heidenhain iTNC 530 Table length 1200 mm ...

CNC torno HAAS ST-30
CNC torno HAAS ST-30 HAAS ST-30

CNC control: Haas Maximum X axis range of motion: 317.5mm Maximum Z axis range of motion: 650mm Maximum spindle speed: 3400rpm Bxkpj7tw2v Sp ...

Qendra e bluarjes HAAS UMC 750
Qendra e bluarjes HAAS UMC 750 HAAS UMC 750

Width 3048 mm Depth 1445 mm Height 2870 mm Machine weight 8165 kg Spindle speed 8100 rpm Bxkpk0hhxy Spindle motor power 22.4 kW Tool taper B ...

Dërgo kërkesë te Supon Sp. z o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë mulliri AVIA VMC 1000 AVIA VMC 1000

X-axis travel 1000 mm Y-axis travel 540 mm Z-axis travel 620 mm Rotary table (4th axis) no Type CNC Heidenhain iTNC 530 Table length 1200 mm Table width 540 mm Max. workpiece weigh......


CNC torno HAAS ST-30 HAAS ST-30

CNC control: Haas Maximum X axis range of motion: 317.5mm Maximum Z axis range of motion: 650mm Maximum spindle speed: 3400rpm Bxkpj7tw2v Spindle throughput: 76mm Tool head: VDI, 1......


Qendra e bluarjes HAAS UMC 750 HAAS UMC 750

Width 3048 mm Depth 1445 mm Height 2870 mm Machine weight 8165 kg Spindle speed 8100 rpm Bxkpk0hhxy Spindle motor power 22.4 kW Tool taper BT40 Number of axes 5 X axis movement 762......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej