Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
HT-VOLTEQ Gmbh fund Cloppenburg:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Valentin Polinski
Westallee 143
49661 Cloppenburg
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
630 kVA, MACE, 20/0.4 kV, viti 2015, i ri
630 kVA, MACE, 20/0.4 kV, viti 2015, i ri Mace

Make: Mace Pkuhr Year of manufacture: 2015 Type: Hermetic Rated power : 630 kVA Switching group : Dyn 5 Total weight : 1.970 kg Oil weight: ...

800 kVA, SGB, 10/0.4 kV, viti 2000
800 kVA, SGB, 10/0.4 kV, viti 2000 SGB DOTUL 800 H/10

Make: SGB Year of manufacture: 2000 Xlrka0ak Type of construction: Hermetic Rated power: 800 kVA Switching group: Dyn5 Total weight: 3160 kg ...

800 kVA, Francë, 10/0,4 kV, viti 2007
800 kVA, Francë, 10/0,4 kV, viti 2007 france transfo Minera ERT

Make: france transfo Minera Xlt92mut Year of manufacture: 2007 Type: Hermetic Rated power: 800 kVA Switching group: Dyn5 Total weight: 2305 ...

Dërgo kërkesë te HT-VOLTEQ Gmbh:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
630 kVA, MACE, 20/0.4 kV, viti 2015, i ri Mace

Make: Mace Pkuhr Year of manufacture: 2015 Type: Hermetic Rated power : 630 kVA Switching group : Dyn 5 Total weight : 1.970 kg Oil weight: 372 kg Quantity: 5 pieces in stock.......


800 kVA, SGB, 10/0.4 kV, viti 2000 SGB DOTUL 800 H/10

Make: SGB Year of manufacture: 2000 Xlrka0ak Type of construction: Hermetic Rated power: 800 kVA Switching group: Dyn5 Total weight: 3160 kg Oil weight: 550 kg......


800 kVA, Francë, 10/0,4 kV, viti 2007 france transfo Minera ERT

Make: france transfo Minera Xlt92mut Year of manufacture: 2007 Type: Hermetic Rated power: 800 kVA Switching group: Dyn5 Total weight: 2305 kg Oil weight: 521 kg......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej