Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ilteksan mühendislik fund Gaziantep:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr mikail yıldız
1.ORG. SAN. BÖL. 83101 NOLU SOKAK NO:17
İPEK İŞ MERKEZİ DÜKKAN NO:29
27600 Gaziantep
Turqia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
kompresor centrifugale
kompresor centrifugale cameron TA3000

TA3000 600 hpTURBO KOMPRESÖR ** Vantage control system ** 84 m3 /min ** Thyristor starter ** 600hp/125psi ** BALDOR motor ** 33.166 hour Bxe ...

kompresor centrifugale
kompresor centrifugale cameron TA3000

TA3000 600 hpTURBO KOMPRESÖR ** Vantage control system ** 84 m3 /min Rz2a8kmc ** Thyristor starter ** 600hp/125psi ** BALDOR motor ** 33.166 ...

Dërgo kërkesë te ilteksan mühendislik:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
kompresor centrifugale cameron TA3000

TA3000 600 hpTURBO KOMPRESÖR ** Vantage control system ** 84 m3 /min ** Thyristor starter ** 600hp/125psi ** BALDOR motor ** 33.166 hour Bxebeswyt3......


kompresor centrifugale cameron TA3000

TA3000 600 hpTURBO KOMPRESÖR ** Vantage control system ** 84 m3 /min Rz2a8kmc ** Thyristor starter ** 600hp/125psi ** BALDOR motor ** 33.166 hour......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej