Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Lohnunternehmen Janssen GmbH fund Aurich-Middels:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Frederik Kuipers
Westerlooger Str. 3
26607 Aurich-Middels
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Dücker SBF 900 Bankettfräse kushtet kryesore
Dücker SBF 900 Bankettfräse kushtet kryesore Dücker SBF 900

Dear Ladies and Gentlemen, We have for sale a Dücker SBF 900 bench-type milling machine. The vehicle is in very good condition and is ready ...

Dërgo kërkesë te Lohnunternehmen Janssen GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Dücker SBF 900 Bankettfräse kushtet kryesore Dücker SBF 900

Dear Ladies and Gentlemen, We have for sale a Dücker SBF 900 bench-type milling machine. The vehicle is in very good condition and is ready for immediate use. This series allows t......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej